Párová masáž

Parove masaze Praha

Erotická masáž přináší zcela novou dimenzi prožitku také do partnerského soužití. A to i párům, jejichž život nedostatkem erotických stimulů netrpí. Uvolnění z rukou našich profesionálních masérek či masérů bude pro vás oba zpestřením, naučí vás lépe vnímat potřeby sebe sama i svého protějšku a pomůže překonat bariéry, které byste snad vůči sobě pociťovali. Smyslem erotické masáže je totiž nejen dopomoci k relaxaci těla a mysli, ale také doširoka rozprostřít křídla erotických fantazií, prohloubit vzájemnou důvěru a intimitu. Dojde-li k tomu právě ve společnosti vaší partnerky či partnera, můžete například poslední fázi masáže ponechat plně na svém protějšku. Naše masérky vám umožní, pokud si to tak budete přát, prožít okamžik společného vyvrcholení v naprostém soukromí.

Stejně jako u všech našich erotických masáží začnete lázní, která připraví vaše tělo i mysl na nevšední zážitek. Jakmile pak ulehnete na lůžko, masérky vás budou hýčkat dotyky svých rukou a těl, ale také za pomoci nejrůznějších pomůcek jako jsou například peříčka nebo kožešinové rukavičky. V rámci této masáže je přirozeně partnerům dovoleno líbání, petting či jiné sexuální praktiky, kontakt s masérkami ale zůstává striktně v mezích erotické masáže.

Párová erotická masáž je dokonalým dárkem – překvapte svou partnerku či partnera něčím nečekaným.

2 masérky

60 min

3 800 Kč

90 min

4 900 Kč

120 min

5 600 Kč
VYBRAT MASÉRKU

NAHLÉDNĚTE DO NAŠEHO SALÓNU

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

LAP DANCE

Dopřejte si před začátkem intimní masáže potěšení v podobě svůdného tance, během něhož se vás dívka, oblečená do krásného spodního prádla, jemně dotýká. LAP DANCE obvykle trvá 10 – 15 minut, které se započítávají do vámi zvolené doby masáže.

500 Kč

FOOTJOB

K masáži vašich intimních partií v závěrečné fázi masáže využije masérka nohou. Tato doplňková technika vám přinese nečekané slastné pocity nejen díky střídavému tlaku, jež vyvinou chodidla a prsty masérky, ale i díky pohledu na její svůdné tělo. Tuto službu není možné objednat samostatně.

300 Kč

DRÁŽDĚNÍ PROSTATY

Čím je ženám bod G, tím je mužům prostata. Její stimulace je až nečekaně vzrušující a zvyšuje erotický náboj masáže, je ale také velice prospěšná zdraví tohoto citlivého orgánu.

500 Kč

MASÁŽ DVĚMA MASÉRKAMI

Obě masérky se budou věnovat vám nebo i sobě navzájem, budete-li si to přát. V tomhle případě jednoznačně platí, že více doteků přináší intenzivnější zážitek.

Mějte, prosím, na paměti, že erotická masáž není poskytováním sexuálních služeb a že jakákoli vaše žádost či dokonce snaha o samotný sex povede k okamžitému ukončení masáže.