Nuru masáže pro ženy a muže

Uvedenou masáž nedoporučujeme v zimním období

Představte si pokoj, v němž hoří svíčky a hraje příjemná relaxační hudba. Vcházíte do něj spolu s krásnou masérkou či okouzlujícím masérem. Po uvolňující lázni natře masérka nebo masér vaše ještě mokré teplé tělo speciálním masážním gelem, jehož název nuru znamená v japonštině kluzký.

To pravé potěšení ale přijde až ve chvíli, kdy si masérka či masér rozetřou nuru gel i po svém těle a začnou vás jím masírovat. Užíváte si měnící se intenzitu masáže, i se slastně zavřenýma očima cítíte všechny záhyby pružného těla osoby, která se vás tak smyslně dotýká. Napětí vás pozvolna opouští, oddáváte se vzrušení a jen doufáte, že tahle slast nikdy neskončí. Pak ale přece jen podlehnete. Pokud byste si přáli masáž výhradně intimních partií, nabízíme také tantrické masáže a ostatní erotické masáže.

Možná dokonce opakovaně prožijete extázi srovnatelnou s tím nejintenzivnějším sexuálním zážitkem. Přitom jste ovšem stále “pouze“ na masáži, což znamená, že od vás není očekáván jakýkoli výkon, limitováni jste pouze vámi zvoleným časem, po který se vám masérka či masér věnují bez ohledu na počet vyvrcholení.

1 masérka

60 min

2 200 Kč
VYBRAT MASÉRKU

NAHLÉDNĚTE DO NAŠEHO SALÓNU

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

LAP DANCE

Dopřejte si před začátkem intimní masáže potěšení v podobě svůdného tance, během něhož se vás dívka, oblečená do krásného spodního prádla, jemně dotýká. LAP DANCE obvykle trvá 10 – 15 minut, které se započítávají do vámi zvolené doby masáže.

500 Kč

FOOTJOB

K masáži vašich intimních partií v závěrečné fázi masáže využije masérka nohou. Tato doplňková technika vám přinese nečekané slastné pocity nejen díky střídavému tlaku, jež vyvinou chodidla a prsty masérky, ale i díky pohledu na její svůdné tělo. Tuto službu není možné objednat samostatně.

300 Kč

DRÁŽDĚNÍ PROSTATY

Čím je ženám bod G, tím je mužům prostata. Její stimulace je až nečekaně vzrušující a zvyšuje erotický náboj masáže, je ale také velice prospěšná zdraví tohoto citlivého orgánu.

500 Kč

MASÁŽ DVĚMA MASÉRKAMI

Obě masérky se budou věnovat vám nebo i sobě navzájem, budete-li si to přát. V tomhle případě jednoznačně platí, že více doteků přináší intenzivnější zážitek.

Mějte, prosím, na paměti, že erotická masáž není poskytováním sexuálních služeb a že jakákoli vaše žádost či dokonce snaha o samotný sex povede k okamžitému ukončení masáže.