Novinky a akce

Sledujte pravidelné novinky a akce z našeho salónu,
Najdete nás také na Facebooku a Instagramu .

Firemní akce, která má šťávu

Nudný vánoční večírek nebo rozlučka s kolegou? Rozhodně ne, pokud akci uspořádáte u nás v salonu Diamond Massage a spojíte ji se zážitkem, který bude pro mnohé jistě nový a nečekaný, ale zcela určitě příjemný.

Tip na vánoční dárek od Diamond Massage

Připravte svým blízkým a přátelům netradiční vánoční překvapení v podobě dárkového poukazu na některou z našich masáží. Uděláte jím radost všem, kteří přednost nevšedním zážitkům.

Dianina svůdná striptýzová show

Patříte k těm, kteří se rádi kochají pohledem na krásné ženské tělo a před masáží si rádi dopřejí předehru v podobě vzrušující show?

Jak si vybrat kvalitní erotickou masáž

Pro lifestylový časopis LUI jsme připravili pár rad a tipů, jak poznat dobrý salon s erotickými masážemi. Na výběr jich je hodně, zdaleka ne každý ale naplní vaše očekávání.

Virtuální prohlídka našeho salonu

Náš salon si můžete prohlédnout nejen na fotografiích, ale nyní také pomocí virtuální prohlídky. Klikněte zde a nahlédněte do zákulisí našeho salonu.

INTIMNÍ MASÁŽ S PRAVÝM KOKOSOVÝM BIO OLEJEM

Kokosový olej je od nepaměti ceněn pro své blahodárné a všestranné působení na organismus. Zralé plody kokosu jsou ručně zpracovávány tradiční metodou lisování za studena. Jedině tak si kokosový [...]

Dárkové poukazy

Dopřejte si uvolňující masáž od našich krásných masérek a masérů. K masáži používají kvalitní bio kokosový,neparfemovaný olej. Po celou dobu masáže zahřátý. A pokud  řešíte co koupit Vašim blízkým [...]