Intimní masáž pro muže
(Body-to-Body)

Toužíte po místě, kde budete centrem pozornosti, a odměny se vám dostane, aniž by od vás byl očekáván jakýkoli výkon? Toužíte být hýčkán krásnou ženou, která navíc přesně ví, jak vám ulevit od stresu a napětí? Dopřejte si erotickou masáž, při níž masérka využije nejen svých rukou, ale celého svého těla, aby vám pomohla se znovu cítit dobře.

Celý rituál začíná koupelí. Posléze můžete dívku požádat o svůdný tanec ve spodním prádle, takzvaný LAP DANCE, při němž se vás masérka již jemně dotýká. Jeho hlavním cílem je nabudit vaše smysly pro masáž, která bude následovat.

Jakmile se pak horký masážní olej dotkne vaší pokožky a masérka jej začne smyslně roztírat, pocítíte vzrušení tak silné a neodbytné, že se mu nedokážete ubránit. A jak se její ruce, ňadra či zadeček budou blížit vašim intimním partiím, ještě vaše vzrušení ještě poroste. Při masáži se stejně jako při sportu uvolňují do těla endorfiny, jimž se říká hormony štěstí. Ve spojení s erotickými stimuly, které příjemné pocity ještě zintenzivňují, představuje intimní masáž skutečně účinný prostředek relaxace. Na úplný závěr si můžete dopřát po dohodě s masérkou společnou koupel.

Prožitek z erotické masáže je také skvělou inspirací pro váš partnerský život – reakce svého těla na různé podněty při ní poznáte opravdu dokonale.  Přesně podle vašeho přání povede dívka masáž tak, aby oddálila okamžik vyvrcholení, nebo vám naopak dopřeje slast opakované extáze. Masáž skončí až uplynutím času, který jste si pro ni zvolili.

Pokud chcete své přítelkyni nebo jakékoliv jiné ženě udělat radost, nabízíme také intimní masáže pro ženy.

1 masérka

30 min

1 400 Kč

60 min

 1 900 Kč

90 min

 2 600 Kč

120 min

3 400 Kč
Vybrat masérku

NAHLÉDNĚTE DO NAŠEHO SALÓNU

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

LAP DANCE

Dopřejte si před začátkem intimní masáže potěšení v podobě svůdného tance, během něhož se vás dívka, oblečená do krásného spodního prádla, jemně dotýká. LAP DANCE obvykle trvá 10 – 15 minut, které se započítávají do vámi zvolené doby masáže.

500 Kč

FOOTJOB

K masáži vašich intimních partií v závěrečné fázi masáže využije masérka nohou. Tato doplňková technika vám přinese nečekané slastné pocity nejen díky střídavému tlaku, jež vyvinou chodidla a prsty masérky, ale i díky pohledu na její svůdné tělo. Tuto službu není možné objednat samostatně.

300 Kč

DRÁŽDĚNÍ PROSTATY

Čím je ženám bod G, tím je mužům prostata. Její stimulace je až nečekaně vzrušující a zvyšuje erotický náboj masáže, je ale také velice prospěšná zdraví tohoto citlivého orgánu.

500 Kč

MASÁŽ DVĚMA MASÉRKAMI

Obě masérky se budou věnovat vám nebo i sobě navzájem, budete-li si to přát. V tomhle případě jednoznačně platí, že více doteků přináší intenzivnější zážitek.

Erotická masáž je relaxační technika a Salon Diamond v žádném případě neposkytuje sexuální služby. Respektujte prosím skutečnost, že jakákoli žádost či dokonce snaha o sex povede k okamžitému ukončení masáže bez náhrady.