Erotická masáž pro muže

Chvíle strávené na masáži patří k nejpříjemnějším okamžikům našeho stresem naplněného života. Spojením masáže s erotickými stimuly se tento zážitek ještě znásobí. Erotická masáž uleví ztuhlým svalům, odpoutá mysl od každodenních starostí a zvýší také vaše libido. Žádný jiný druh masáží vás nenabije takovou energií.

Po úvodní koupeli můžete masérku požádat o smyslný tanec, tzv. LAP DANCE, během něhož začne vaše erotické napětí strmě narůstat.

Uvolní se vzápětí, jakmile se ruce masérky začnou intenzivně dotýkat celého vašeho těla. Je zcela na vás, zda bude dívka při masáži zcela nahá nebo jakou intenzitou doteků vás zahrne. Nechte se hýčkat, užijte si okamžiky, kdy je veškerá pozornost upřena pouze na vás. Vaším jediným úkolem je odpočinek a relaxace. Příjemně strávený čas můžete po dohodě s masérkou završit společnou koupelí.

Při erotické masáži neprobíhá mezi klientem a masérkou přímý sexuální kontakt, přesto je běžné, když během ní dojde třeba i k několikanásobnému vyvrcholení, stejně jako při volbě intimní masáže pro muže. Dohodněte si s masérkou předem, jestli má slastné extázi ponechat volný průběh, nebo se snažit vyvrcholení oddálit až na samotný konec masáže. Počet orgasmů nemá na délku masáže vliv, ta skončí uplynutím sjednaného času. Erotické masáže pro ženy mohou být skvělým dárkem pro vaši partnerku.

1 masérka

60 min

1 600 Kč

90 min

2 200 Kč
VYBRAT MASÉRKU

NAHLÉDNĚTE DO NAŠEHO SALÓNU

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

LAP DANCE

Dopřejte si před začátkem intimní masáže potěšení v podobě svůdného tance, během něhož se vás dívka, oblečená do krásného spodního prádla, jemně dotýká. LAP DANCE obvykle trvá 10 – 15 minut, které se započítávají do vámi zvolené doby masáže.

500 Kč

FOOTJOB

K masáži vašich intimních partií v závěrečné fázi masáže využije masérka nohou. Tato doplňková technika vám přinese nečekané slastné pocity nejen díky střídavému tlaku, jež vyvinou chodidla a prsty masérky, ale i díky pohledu na její svůdné tělo. Tuto službu není možné objednat samostatně.

300 Kč

DRÁŽDĚNÍ PROSTATY

Čím je ženám bod G, tím je mužům prostata. Její stimulace je až nečekaně vzrušující a zvyšuje erotický náboj masáže, je ale také velice prospěšná zdraví tohoto citlivého orgánu.

500 Kč

MASÁŽ DVĚMA MASÉRKAMI

Obě masérky se budou věnovat vám nebo i sobě navzájem, budete-li si to přát. V tomhle případě jednoznačně platí, že více doteků přináší intenzivnější zážitek.

Erotická masáž je relaxační technika a Salon Diamond v žádném případě neposkytuje sexuální služby. Respektujte prosím skutečnost, že jakákoli žádost či dokonce snaha o sex povede k okamžitému ukončení masáže bez náhrady.