Erotická masáž pro ženy

Zvládat práci i rodinu, být dokonalou matkou i partnerkou. Kde na to všechno brát energii? Chvíle strávené na masáži patří k nejpříjemnějším okamžikům našeho stresem naplněného života. Spojením masáže s erotickými stimuly se tento zážitek ještě znásobí. Erotická masáž uleví napětí, odpoutá mysl od každodenních starostí. Žádný jiný druh masáží vás takhle nenabije

Po úvodní koupeli se oddáte rukám zkušeného maséra. Nechte se hýčkat, užijte si okamžiky, kdy je veškerá pozornost upřena pouze na vás. Vaším jediným úkolem je odpočinek a relaxace. Příjemně strávený čas můžete po dohodě s masérem završit společnou koupelí.

Při erotické masáži nedochází mezi vámi a masérem k přímému sexuálnímu kontaktu, neměla byste se proto zabývat myšlenkami, zda se náhodou nejedná o nevěru. Naslouchejte odezvě svého těla a užijte si třeba i několikanásobné vyvrcholení. Na délku masáže nemá žádný vliv, ta skončí uplynutím sjednaného času.

1 masérka

60 min

1 700 Kč

90 min

2 200 Kč
VYBRAT MASÉRKU

NAHLÉDNĚTE DO NAŠEHO SALÓNU

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

LAP DANCE

Dopřejte si před začátkem intimní masáže potěšení v podobě svůdného tance, během něhož se vás dívka, oblečená do krásného spodního prádla, jemně dotýká. LAP DANCE obvykle trvá 10 – 15 minut, které se započítávají do vámi zvolené doby masáže.

500 Kč

FOOTJOB

K masáži vašich intimních partií v závěrečné fázi masáže využije masérka nohou. Tato doplňková technika vám přinese nečekané slastné pocity nejen díky střídavému tlaku, jež vyvinou chodidla a prsty masérky, ale i díky pohledu na její svůdné tělo. Tuto službu není možné objednat samostatně.

300 Kč

DRÁŽDĚNÍ PROSTATY

Čím je ženám bod G, tím je mužům prostata. Její stimulace je až nečekaně vzrušující a zvyšuje erotický náboj masáže, je ale také velice prospěšná zdraví tohoto citlivého orgánu.

500 Kč

MASÁŽ DVĚMA MASÉRKAMI

Obě masérky se budou věnovat vám nebo i sobě navzájem, budete-li si to přát. V tomhle případě jednoznačně platí, že více doteků přináší intenzivnější zážitek.

Erotická masáž je relaxační technika a Salon Diamond v žádném případě neposkytuje sexuální služby. Respektujte prosím skutečnost, že jakákoli žádost či dokonce snaha o sex povede k okamžitému ukončení masáže bez náhrady.