NABÍDKA MASÁŽÍ DIAMOND

PROČ VYUŽÍT NAŠICH SLUŽEB?

Poskytujeme služby na nejvyšší úrovni. Pocit exkluzivity a luxusu na vás bude dýchat ze všeho, co v salonu Diamond zažijete. Od designu interiéru, přes vybavení jednotlivých pokojů až po kvalitu masážních prostředků. Těmi největšími přednostmi salonu Diamond jsou ale naše masérky a maséři.

MASÁŽNÍ PROSTŘEDKY A POMŮCKY

Aby vám byla masáž co nejpříjemnější, věnujeme velkou pozornost výběru masážních prostředků a pomůcek.

Používáme velice kvalitní masážní oleje, zejména pak mandlový olej, který nevyvolává alergie a má pozitivní účinky na pokožku – zvláčňuje ji a regeneruje a je vhodný i pro citlivou pleť. Mandlový olej se rychle vstřebává a nezanechává pocit mastnoty.

Podle vašeho přání můžeme do mandlového oleje přidat ještě další 100% esenciální oleje: grepový olej má antidepresivní účinky a osvěžuje při únavě, santalové dřevo má zase vliv na hojení ran a je prokázán i jeho afrodiziakální účinek. Stejně působí také pačuli, jež navíc snižuje úzkost a napětí a podporuje koncentraci, podobně jako třeba Ylang-Ylang či Litsea Cubeba.

Pro masáž Tenga Eggs, masáž prostaty a anální masáž pro ženy používáme kvalitní zdravotnický lubrikant, který zabraňuje podráždění.

Také složení Nuru gelu má pozitivní vliv na pokožku těla, zklidňuje ji a zvláčňuje a má protizánětlivé účinky.

Hlavními složkami mýdlové emulze, kterou používáme pro naši mýdlovou masáž, jsou olivové oleje v bio kvalitě a vitamíny A a E.

Pro masáž prosty a anální masáž pro ženy používají masérky a maséři jemné vinylové rukavice bez pudru.

V případě, že víte, že vaše pokožka reaguje na některou složku kosmetických produktů podrážděním či jiným projevem alergické reakce, informujte nás o tom už při objednání masáže. Předejdete tak situaci, která by vám mohla požitek z erotické masáže Diamond pokazit.