Anální masáž pro ženy

Ženské tělo je plné erotogenních zón. Doteky na některých z nich jsou příjemné za všech okolností, k ostatním třeba teprve hledáte tu správnou cestu. Oddejte se rukám zkušeného maséra či masérky nebo dokonce dvou masérů či masérek najednou a poznejte novou dimenzi vzrušení při anální masáži.

 V první fázi bude pozornost věnována oblasti vaší pánve, zejména pak hýždím a konečníku. Přes masáž hráze, která vám pomůže se příjemně uvolnit, dojde až na samotnou masáž análního otvoru. Budete překvapena, kolik vzrušení vám jeho stimulace může přinést. Budete už téměř ve stavu slastné extáze, masáž však stále ještě nekončí. Opět přijdou na řadu i ostatní části vašeho těla, které se budou pod rukama maséra či masérky vlnit v záchvěvech rozkoše.  Když pak dospějete k vyvrcholení a všechna nahromaděná energie se uvolní, bude se cítit jako znovuzrozená. Pokud si to budete přát, masér nebo masérka s vámi absolvují i koupel, kterou každý z našich rituálů končí.

Intenzita prožitku z erotické masáže není závislá ani na tom, jak kvalitní sexuální život vedete, ani na tom, zda jste v této oblasti dominantní či submisivní. Během erotické masáže nemusíte brát ohled na nikoho jiného než na sebe, protože jejím smyslem je to, abyste se právě a jedině vy cítila skvěle. Oprostěte se od představ, které sama máte o svém těle a nechte jej, aby vás o sobě naučilo mnoho nového. Zážitek, na který v životě nezapomenete a budete se ráda vracet. Masážím intimních partií se věnuje také tantrická masáž.

Domluvte si s masérem či masérkou, jak má reagovat na vaše signály, zda má vést masáž tak, aby směřovala pouze k jednomu nebo naopak více vyvrcholením. V tomto smyslu nejste jakkoli omezována, masáž končí až uplynutím času, který jste si zvolila.

1 masérka

60 min

1 500 Kč
VYBRAT MASÉRKU

NAHLÉDNĚTE DO NAŠEHO SALÓNU

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

MASÁŽ DVĚMA MASÉRY ČI MASÉRKAMI

Je možné, že vám přítomnost dvou masérů či masérek paradoxně pomůže překonat případný ostych a zábrany, které někdy ženy při intimní masáži pociťují. Doteků bude zkrátka tolik, že nezvládnete přemýšlet nad tím, odkud přicházejí a dopřejete si ten luxus absolutního uvolnění a ztráty kontroly.

Jakkoli v sobě erotická masáž nese velké sexuální napětí, nejedná se o sex. Dokonce platí, že jakákoli vaše žádost či dokonce snaha o něj povede k okamžitému ukončení masáže.